• 22  675 55 11
  • 22  675 55 22
  • 22  675 55 33
  •    kom.   502 028 131
  •    kom.   509 736 374
  •    kom.   502 659 747
(0 22) 675 55 44 biuro@speed-trans.eu

SPEED-TRANS

to firma przewozowa oferująca usługi transportowe na terenie całej Polski.

Jesteśmy ogólnopolską bazą pojazdów posiadającą w swojej ofercie wszystkie rodzaje pojazdy ciężarowe. Do dyspozycji naszych obecnych jak i przyszłych klientów oferujemy samochody o zabudowie: blaszanej (busy), kontenerowej , izotermicznej , chłodniczej oraz plandeki (busy, samochody ciężarowe, naczepy TIR), naczepy wywrotki jak również specjalizujemy się w transporcie niskopodwoziowym.

W zależności od Państwa zapotrzebowania, duża część pojazdów jest wyposażona w windy ułatwiające załadunek towaru jak również wózki paletowe (tzw. paleciaki).

Na dzień dzisiejszy posiadamy również naczepy tzw. TIR-y z windą !

W naszej ofercie posiadamy również pojazdy z HDS.

Czas

wiemy jak ważny jest w logistyce dlatego właśnie dzięki naszej firmie znacznie skrócą Państwo odstęp czasowy między złożeniem zamówienia a dostawą towaru.

Niezawodność

to kolejny z naszych atutów. Oznacza zgodny z oczekiwaniem termin każdej dostawy, jak również bezpieczeństwo i prawidłowość wykonania.

Nasza firma to kompetentny zespół profesjonalistów, sprawdzonych kierowców i przewoźników, którym zaufały setki firm i instytucji. Usługi przez nas wykonywane odznaczają się największą starannością i terminowością dostaw.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, elastycznie dostosowując się do jego potrzeb.

Gwarantujemy najwyższej jakości transport towarów, spełniający pod każdym względem Państwa oczekiwania.


Firma transportowa i spedycyjna SPEED-TRANS WARSZAWA - to usługi transportowe w Polsce, spedycja krajowa, spedycja Warszawa, transport tir, transport bus, transport usługi, transport krajowy samochodowy, transport towarów, transport Polska, transport Mazowieckie, transport Warszawa, wywrotki transport, przewóz towarów. Zapewniamy transport ze wszystkich miast w Polsce.